IJsclub "Bleiswijk" opgericht 1885

subglobal1 link | subglobal1 link | subglobal1 link | subglobal1 link | subglobal1 link | subglobal1 link | subglobal1 link
subglobal2 link | subglobal2 link | subglobal2 link | subglobal2 link | subglobal2 link | subglobal2 link | subglobal2 link
subglobal3 link | subglobal3 link | subglobal3 link | subglobal3 link | subglobal3 link | subglobal3 link | subglobal3 link
subglobal4 link | subglobal4 link | subglobal4 link | subglobal4 link | subglobal4 link | subglobal4 link | subglobal4 link
subglobal5 link | subglobal5 link | subglobal5 link | subglobal5 link | subglobal5 link | subglobal5 link | subglobal5 link
subglobal6 link | subglobal6 link | subglobal6 link | subglobal6 link | subglobal6 link | subglobal6 link | subglobal6 link
subglobal7 link | subglobal7 link | subglobal7 link | subglobal7 link | subglobal7 link | subglobal7 link | subglobal7 link
subglobal8 link | subglobal8 link | subglobal8 link | subglobal8 link | subglobal8 link | subglobal8 link | subglobal8 link

Uitslagen



small logo

Uitslagen

Uitslagen van de wedstrijden

 

Uitslagen van de natuurijswedstrijden georganiseerd door IJsclub Bleiswijk

 

Winter 2012/2013

Zaterdag 26 Januari 2013

Marathon 24 km , Heren:

1. Sven Baas
2. Gido Windmeijer
3 .Bob Ammerlaan
4. Duko Bos

Marathon 16 km, Dames:

1. Merith van 't Hoff
2. Kim Bos
3. Floor ter Wal
4. Henny Bos

 

Winter 2011/2012

Zaterdag 11 februari 2012

Marathon 20 km , Heren:

1. Stephan van der Breggen
2. Cees Jan Bos
3 .Gido Windmeijer
4. Rik de Groot

Marathon 20 km, Dames:

1. Claudia Oranje
2. Marijne Bos
3. Floor ter Wal
4. Sandra Buijing

Donderdagavond 9 februari 2012.

Korte baan 160m, meisjes 13-14 jaar:
1. Daphne van der Burg
2. Demi Ammerlaan
3. Marijne Bos
4.Tatum Bross

Korte baan 160m, meisjes 15-16 jaar:
1. Danique Ammerlaan
2. Lieke Geluk

Korte baan 160m, jongens 15-16 jaar:
1. Duko Bos
2. Tim van den Hul

Korte baan 160m, Dames veteranen 50+:
1. Henny Bos


Korte baan 160m, Heren veteranen 50+:
1. Cor Strijdhorst
2. Henk van Vliet
3. Walter van den Bosch

Woensdagmiddag 8 februari 2012

Korte baan 100m:

Meisjes 6-8 jaar:
1.  Madelief Beukers
2. Sira van der Stelt
3. Floor Timmerman
 
Jongens 6-8 jaar:
1. Jeremy Brinkers
2. Joeri Jansma
3. Roy Erpelink
 
Meisjes 9-10 jaar:
1. Krista Geluk
2. Femke Winninghof
3. Cynthia Ammerlaan
 
Jongens 9-10 jaar:
1. Vince Sloot
2. Stan van der Knaap
3. Mark Vollebregt
 
Meisjes 11-12 jaar:
1. Fenna Bross
2. Julliete de Groot
3. Larissa van der Knaap
 
Jongens 11-12 jaar:
1. Sietse Zijlstra
2. Bart Zwinkels
3. Olaf van Oosterhout

Dinsdagavond 7 februari 2012.

Korte baan 160m, Heren:
1. Sven Baas
2. Bart van Oosterhout
3. Gido Windmeijer
4. Marc van Vliet

Korte baan 160m, Dames:
1. Merith van 't Hoff
2. Yvonne Buijing
3.Claudia Oranje
4. Jenny Zuidgeest

Winter 2009/2010

Donderdagavond 14 januari 2010

 

Estafette:
1. Team "Snelweg lopers" (Bob Ammerlaan, Everhard de Neeling, Bart van Oosterhout, Marc van Vliet)
2. Team "Banaan" (Jesper Bes, Niels de Jong, Mark Snoek, Nick Vollebregt)
3. Team " Vier Giegels" (Eline Apperloo, Kim Bos, Claudia Oranje, Saskia van Schijndel)
4. Team " Klavertje vier " ( Jan van den Berg, Per van den Bosch, Wim Luiten, Arnold Oosterlaan)

Woensdagavond 13 januari 2010

Korte baan 160m, meisjes 13-14 jaar:
1. Marijne Bos
2. Esther Noordhoek
3. Aline van der Sar

Korte baan 160m, jongens 13-14 jaar:
1. Nick Vollebregt
2. Jesper Bes
3. Mike Fieten
4. Maarten Feenstra

Korte baan 160m, Dames 15-16 jaar:
1. Claudia Oranje

Korte baan 160m, jongens 15-16 jaar:
1. Bob Ammerlaan
2. Bart van Oosterhout
3. Everhard de Neeling

Korte baan 160m, Senioren:
1. Aad Oranje
2. Michel Rutten
3. Jacques Rutten

Donderdagavond 7 januari 2010.

Korte baan 160m, Heren:
1. Sven Baas
2. Robert Berk
3. Arjan van Vliet
4. Gido Windmeijer

Korte baan 160m, Dames:
1. Merith van 't Hoff
2. Carla Strijdhorst
3. Claudia Oranje
4. Marijne Bos

Woensdagmiddag 6 januari 2010

Korte baan 100m:

Meisjes 6-8 jaar:
1. Cynthia Ammerlaan
2. Ashley Kindt
3. Melody Schlosser
 
Jongens 6-8 jaar:
1. Jack Ammerlaan
2. Stijn Groothuis
3. Stan van der Knaap
 
Meisjes 9-10 jaar:
1. Britt Janssen
2. Juliëtte de Groot
3. Julie Buitendijk
 
Jongens 9-10 jaar:
1. Bart Zwinkels
2. Olaf van Oosterhout
3. Ron Vollebregt
 
Meisjes 11-12 jaar:
1. Tatum Bross
2. Lisette Ammerlaan
3. Merel Hoebeek
 
Jongens 11-12 jaar:
1. Erik van Schijndel
2. Friso Dik
3. Lars Janssen

Winter 2008/2009

Zaterdag 10 januari 2009, Marathon

Marathon 25 km , Heren:

1. Gido Windmeijer
2. Arjan van Vliet
3. Nick van der Poel
4. Arjan Vijverberg
5. Edwin Slegtenhorst
6. Edwin van Winden
7. Henk van Vliet
8. Elebert Noordam
9. Walter van de Bosch
10. Han van Eyken
11. Cees Remmerswaal
12. Aad van Kleef
13. Pieter Neeterson

Marathon 21 km, Dames:

1. Madelief van der Spek
2. Claudia Oranje
3. Annemarie van der Wilt
4. Floor ter Wal
5. Nanda Roelvink
6. Marloes Zuidgeest

Korte baan 160m, meisjes 13-14 jaar:

1. Saskia van Schijndel

Korte baan 160m, meisjes 15-16 jaar:

1. Merith van 't Hoff
2. Eline Bennis
3. Eline Apperloo

Korte baan 160m, jongens 13-14 jaar:

1. Bart van Oosterhout
2. Duko Bos
3. Mike Fieten

Korte baan 160m, jongens 15-16 jaar:

1. Menno van Winden
2. Elko Windmeijer
3. Marc van Vliet


Donderdagavond 8 januari 2009.

Korte baan 160m, Heren:

1. Sebastiaan Oranje
2. Nick van der Poel
3. Guido Windmeijer
4. Arjan van Vliet
5. Bob Ammerlaan
6. Marc van Vliet

Korte baan 160m, Dames:

1. Yvonne Buijing
2. Merith van 't Hoff
3. Kim Bos
4. Madelief van der Spek


Woensdagmiddag 7 januari 2009

Korte baan 100m:

Meisjes 7-8 jaar:
1. Juliëtte de Groot
2. Britt Janssen
3. Fenna Bross
 
Jongens 7-8 jaar:
1. Ron Vollebregt
2. Olaf van Oosterhout
3. Jesse Koelemij
 
Meisjes 9-10 jaar:
1. Demi Ammerlaan
2. Tatum Bross
3. Lisette Ammerlaan
 
Jongens 9-10 jaar:
1. Erik van Schijndel
2. Friso Dik
3. Levi Bierhuizen
 
Meisjes 11-12 jaar:
1. Naomie van Klaveren
2. Fieke Uwland
3. Esther Noordhoek
 
Jongens 11-12 jaar:
1. Gijs de Roosz
2. Mats van Ruler
3. Denzel Vonk

 

[an error occurred while processing this directive]